"Доброе имя лучше большого богатства,
и добрая слава лучше серебра и золота."
Книга Притчей Соломоновых,Глава 22, стих 1

Я хочу Допомогти

допоможемо Саші

Люди не винні, що у нас особливі діти і в тому, що у них здорові не винні. Повірте, мало хто коли-небудь допускав думку, що у нього буде особлива дитина.
Коли ти мама (батько) дитини з особливостями у тебе немає відпусток, ти не маєш права хворіти, ти на вічній зміні. Вдень та вніч, двадцять чотири години на добу, триста шістдесят п’ять (шість) днів у рік. До кінця життя.
І ти посвячуєш дитині усього себе, жертвуючи коханням до когось ще, кар’єрою, роботою і відпочинком — життям усім своїм жертвуєш, проходячи через нерозуміння і жорстокість навколишніх, через «поради» лікарів залишити хронічно хворого, і рухає тебе одне — пристосувати свою дитину до нормального життя.
У голові тисячі страхів, сльози вже позаду і ти йдеш вперед, тримаючи за руку свою дитину.
І нехай засуджують за групи по збору коштів, нехай кажуть «а може не варто це все?», я точно знаю, що все цього вартує і ціна дуже велика.
Коли ти два роки, не дивлячись на жахливий біль у спині, колисаєш дитину, тому що вона не може самостійно заснути, а потім настає момент, коли ти лягаєш поруч і вона міцно тримає твою руку, і підмуркочує під твою колискову, це варто того?
Коли дитина п’ять років » жила» в підгузках, а потім настає момент, коли вона починає контролювати ці функції, і нехай тільки в п’ять років, — це варто того?
Коли дитина починає перевертати сторінки в книзі і намагається назвати намальований предмет, це варто того?
Коли дитина, яка в рік і три місяці навіть не тримала добре голову, а після пройдених реабілітацій навчилася тримати впевнено голову, перевертатися, самостійно сідати і сидіти без підтримки навіть і в чотири роки, повзати в п’ять років, робить спроби вставати та стояти біля опори вже ближче до семи, — це варто того?
Усі ці старання, усі сили цього вартують! І найбільша ціна — це дитяча посмішка, це щастя дитини бути такою як усі.
Сашуня уже досягла багатьох вершин і зупинятися ми не будемо, не маємо права!

Олександра Абдула, 7 років, ДЦП, Згурівка (Київська обл)

Збір на 17 курс реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування 11-22 грудня 2017 р.

Сума збору: 15902,50 грн
Всього зібрано: 9291,25 грн
Залишилося зібрати: 11611,25 грн
Термін: 10 грудня 2017р.

Ви можете допомогти через кнопку»Я ХОЧУ ДОПОМОГТИ» прямо на сайті, у верхньому, правому кутку.22520203_1679291652135621_7213257987703883377_o

?